השירותים שלנו

זה קורה בכל משפחה - הרגע בו אחד ההורים או מישהו מיקירכם זקוקים לפתרון טיפולי או סיעודי. אנחנו ב"אורים" נכנסים לתמונה ברגע בו אתם מתלבטים מה הדרך הנכונה לטפל בקשיש? האם למצוא לו דיור מוגן, בית אבות או טיפול בבית? מה המקום הטוב ביותר עבורו? לאן לקחת את הקשיש אחרי אשפוז בבית חולים ואיך לטפל בהורים הזקנים שתפקודם הולך ויורד כך שיהיו מוגנים 24 שעות ביממה?


התאמת בית אבות לקשיש
באורים נציג לכם את כל הפתרונות האפשריים. נסייע במציאת פתרון זמני או קבוע, בהתאם לצרכי הקשיש (בית אבות, דיור מוגן, מטפלים/ות, עובדים זרים). במקביל, נספק את כל המידע הנדרש - צוות המרכז מספק מידע מקיף על זכויות הקשיש ומשפחתו, ומסייע בפנייה לרשויות (משרד הבריאות, הרווחה, ביטוח לאומי, ביטוח סיעודי ועוד).

צוות עובדות סוציאליות ומומחים לטיפול וסיעוד
ב"אורים" צוות עובדות סוציאליות מומחיות בתחום הזקנה עם ניסיון של מעל 25 שנה בתחום.
העובדות הסוציאליות יסייעו לכם לבחור מסגרת המתאימה לכל היבטי החיים של הקשיש ובין אם הוא עצמאי או סיעודי, תשוש או תשוש נפש. הצוות מקצועי ומנוסה, ויסייע לכם במציאת מקום מגורים מתאים למצב הבריאותי והנפשי, ובמציאת פתרונות זמניים או קבועים בבתי אבות ובדיור מוגן, במוסדות סיעודיים או בהשגחה ביתית. ניתן בנוסף לקבל ייעוץ על שירותים בתשלום כמו סיעוד וטיפול בבית על ידי מטפלים או אחיות, ייעוץ גריאטרי רפואי, פיזיותרפיה, דיאטה ופסיכוגריאטריה. שירותי הייעוץ, ההכוונה והליווי ניתנים במקביל בשפות העברית, הרוסית, והאנגלי, באמינות ודיסקרטיות מלאים ויחס אישי חם.

בדיקה מקצועית נרחבת
 ב"אורים" נגיע אל בית הקשיש או אל מקום אשפוזו, ניצור קשר עם אנשי המקצוע המטפלים, נבצע סקירת מצב מקצועית ונכין תכנית ופתרונות אפשריים. במידת הצורך נלווה אתכם לראות את המקומות המוצעים. כמו כן, כל בתי האבות וחברות הסיעוד עליהם אנחנו ממליצים הינם מורשים ונבדקו על ידי צוות העובדות הסוציאליות של המרכז.

ייעוץ בנושא זכויות כספיות
במסגרת הליווי המקצועי של "אורים" למשפחות אנו מייעצים בנושאי זכויות המגיעות לכם מהרשויות כמו ביטוח לאומי, משרד הבריאות, משרד הרווחה וקופות החולים. כמו כן צוות המרכז מסייע למשפחות בהשגת הנחות ומחירים מיוחדים. בנוסף, שיתוף הפעולה המקצועי של "אורים" עם חברת "פרש קונספט" בהנהלת ד"ר אודי פרישמן M.B.A ,M.D תסייע לכם בנושא ביטוחי בריאות וסיעוד.
25 שנות ניסיון עם בתי אבות ודיור מוגן
 
התוצאות שלנו הן הפתרונות שלכם
אלפי קשישים ובני משפחותיהם כבר אמרו לנו תודה על התאמת הפתרונות המיטביים, על העזרה בהתמודדות מול הרשויות ועל החיסכון בזמן ובכסף עד למציאת פתרון הולם. לכולם אנו הכתובת לכל שאלה או התלבטות עתידית.


התקשרו עוד היום לשירותי הייעוץ, ההכוונה והליווי הניתנים ללא תשלום, 24 שעות ביממה, בכל רחבי הארץ.

לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים